2015. szeptember 10., csütörtök

tegnapi bejegyzés

Bruno a gyerkőkkel.
Jude úgy jött haza az oviból, hogy a ovónéni őt "call me baby Jude"-nak hívta.
ezért aztán elkezdte kérdezgetni az apját, hogy egyes szavakat hogy mondanak angolul.
-Hogy van az angolul, hogy "hogy hívnak"?
-What's you name.
-És hogy mondják azt, hogy "puszi"?
-Kiss.
-És hogy mondják azt, hogy "kakipuki"?
-Fucking shit.
-És hogy.....

:D :D
Szóval jóarcok, szeretem őket (:

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése