Bruno ma úgy érkezett haza munkából, hogy elege van ebből a hétből, annyira sokat kell dolgoznia. Na meg közben FIBA van, tehát esténként kötelező meccsnézés. (:
Vacsora közben devinette-et játszottunk, ami most hirtelen nem jut eszembe, hogy van magyarul. Kitaláltam Jude találós kérdését, úgyhogy én gondoltam.
-Ki az, aki nagyon szeretne tévét nézni ma este, (itt már felcsillant Jude szeme) és aki nagyon sokat dolgozott a héten?
Jude:
-Ah, c'est moi et papa! De hát ez én vagyok és apa!
Aztán még meg is magyarázta, hogy hát ő egész héten óvodába járt. Hogy nagyon akar tévét nézni, az nem volt kérdés. (:
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése