A barátnőm szerint nem fogok mindennap írni. Szerintem meg dehogynem! :D ... Bő egy hét telt el, de közel vagyok hozzá, hogy neki legyen igaza (:
De azért egy szót mégiscsak megörökítek ma.
Luna, a nagylány, elesett nyáron, és azóta vacakol a térde. Ma elmentem a gyógyszertárba a "recepttel", és kapott egy mankót és egy térdtámasztó cuccot. Igen, kapott, mert itt, hogyha fizeted a TB-t, akkor azért, amire ténylegesen szükséged van, nem kell fizetned. Többek között erről is dumáltunk tegnap este Sandrával, és mentem nagggyon későn aludni, ezért most nagggyon fáradt vagyok. De a sztori ott folytatódik, hogy Lunának és Jude-nak is nagyon tetszett a kis mankó. Úgyhogy Luna, aki persze simán tud járni, mankóval jött a városba délután. Et voilà, 10 méter után már inkább fárasztó volt, mint szórakoztató :D
Luna ma úgy ment a mankóval, mint anno a nagypapám a sétabottal. A levegőben lengetve.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése