2015. szeptember 1., kedd

bonjour, c'est Anna de La Reine des Neiges

Már 4 napja Franciaországban vagyok. 4 nap lehet sok, vagy kevés. Hát itt ez eddig sok. Annyi szó, hogy számolni sem bírom, nemhogy megjegyezni, annyi név, hogy megjegyezni sem bírom, nemhogy arcokat társítani hozzá. És annyi minden történt már, hogy emlékezni sem bírok, nemhogy leírni mindent...
A család, akiknél jeune fille au-pair vagyok, nagyon eleven. 3 gyerkő van. A legnagyobb kislány, Luna 7 éves, kedves és segítőkész, szépen énekel! Jude 5 éves lesz, nem a patience az őt legtalálóbban leíró szó. Dune 2 éves, közvetlen és nagyon okos. Et voilà, Doudou imádja a Frozen mesét, és azt gondolta, hogy Anna a Frozenből lesz a következő au-pair. Szerencsére a hajam és a szemem színe is hasonlít Annáéra a Frozenből, így szereztem nála pár jó pontot. És amikor királylányosat játszunk, nem kell messzire menni névért, Anna marad Anna, és máris királylány!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése