ma másodszor hallom azt az érvet Franciországban, hogy az esküvő drága, és ezért nem házasodnak. egyébként most egy lengyel lány mondta épp- akinek a pasija francia. no, nemtom. érdekes. otthon az a divat, hogy nem házasodunk, mert az csak egy papír. itt, mert hogy az sokba kerül. az mondjuk vicces tényleg, hogy a franciáknak nincs olyan szavuk, hogy olcsó :D azt mondják, hogy "nem drága" :D ami a legolcsóbb, az a "legkevésbé drága" :D
szótárazások elkerülése végett (Zsófia ;) ) a louche az kancsal. mint ez az idée, hogy azért nem házasodunk, mert az drága. Jude ma reggel oviba menet egyszer csak megállt, és elkezdett jobbra-balra nézni, miközben a fejét mereven tartotta. majd kijelentette, hogy ez a loucher, ha mozgatod a szemed anélkül, hogy a fejedet megmozdítanád. persze, teljesen mindegy, hogy ez loucher vagy sem, mert iszonyat édes volt, ahogy jártatta a tekintetét jobbról balra, balról jobbra. éés végül nem késtünk el az oviból. mint még soha, de mint ami mindig a küszöbön van.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése