2015. szeptember 10., csütörtök

arc-en-ciel


Ilyen volt a mai nap.
Volt eső, zápor, zivatar, sírás, kiabálás, csalódás, aztán szivárvány, kibékülés, nevetés, sikerélmény.
Lehet? Legyen ilyen az élet. És ilyen. Ilyen a c'est la vie. C'est la vie.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése