2015. szeptember 20., vasárnap

rajzás helyett.

Irgalmatlan mennyiségű képet lőttem, amelyből néhány itt landol, mert annyira gyönyörű volt (: A tegnapi (kalandos) biciklis kiruccanás.

esetem a biciklivel












                                 





Selfie time!



Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése