Jobb később mint soha észrevenni, hogy a Jóisten a boss, a legtöbb és a legjobb, amit az ember tehet, hogy imádkozik. Mert kicsi Luna is, Jude is, Dune is, Sandra is, Bruno is, én is, Te is. De vannak őrangyalaink, akik vigyáznak ránk.
Én hálás vagyok ezért. És ugyan néha elfog a félelem a passerelle-n, de mindig van mi emlékeztessen, hogy "kicsi vagyok én, mégse félek én".
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése