A legjobb dolog, abban, hogy ehhez a családhoz jöttem végül, hogy megismertem Violettát. A csodálatos hangú, intelligens, fiatal spanyol hölgyet. Eszméletlen zene! Már majdnem az összes dalt tudom fejből! Háth igen, kitárul előttem a világ!
Az is legalább ennyire csodálatos, hogy iszonyat jó kajákat eszünk. Mindig! Finom és egészséges, jót tesz az emésztésnek. Igen, ha reklámot készítenének róla, abban csak igazság lenne.
Igazán király az is, hogy rengeteg szabadidőm van. Minden délelőtt, minden délután, minden este, oulalaaaa. Sportolni, tanulni, otthoniakkal tartani a kapcsolatot, minden, minden belefér!
A legizgalmasabb pedig, az iskolába menés. És szerencsére élvezhetem ezt a tevékenységet naponta legalább kétszer, de (most jön a legjobb rész) néha négyszer!
Nah jó, nem felejtem el, hogy mennyire jó az is, hogy néha semmit nem érteni abból amit a gyerekek mondanak. Szerencsére ez csak akkor fordul elő, amikor igazán nagy veszekedés és/vagy hiszti van. Tehát gyakran.
Ne hagyjuk ki azért a pelenka cserélést. De ez csakis akkor nagy esemény, amikor gros kaka van.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése